Buitendienstadviseur Zakelijk Hansen Aaldering Financieel Advies

Wie zijn wij?

Wij zijn een kantoor dat veel service verleent en waarbij de klant voorop staat. Onze slogan is niet voor niets "ouderwetse service in een modern jasje". Het is voor ons dan ook vanzelfsprekend dat jij aandacht voor de klant belangrijk vindt. Wij werken niet met een stopwatch die aangeeft hoe lang je iemand te woord mag staan, maar willen juist dat de klant de aandacht krijgt die hij of zij verdient. Daarnaast is het belangrijk dat je kunt meebewegen in de veranderende markt.

 

Hansen Aaldering Financieel Advies is een onderdeel van de Heilbron Groep. Heilbron Groep biedt (risico)advies aan bedrijven en particulieren en bieden diensten aan verzekeringsadviseurs op het gebied van schade-, zorg- en inkomensverzekeringen. Wij bieden graag dat stukje zekerheid, zodat onze relaties met een gerust hart kunnen leven én ondernemen. Inmiddels werken wij met ruim 750 collega’s elke dag samen om onze klanten te kunnen voorzien van de zekerheid waar zij behoefte aan hebben. Kom jij ons team versterken?

 

Voor ons team zoeken wij per direct een nieuwe collega! Ons team bestaat uit 16 personen verdeeld over 2 kantoren in Didam en Beek (Montferland), waarbij jouw standplaats Didam zal zijn.

Wat ga je doen als buitendienstadviseur zakelijk?

 

Je gaat werken in een klantenteam met enthousiaste en deskundige collega’s. Als buitendienstadviseur beheer je samen met je collega’s van de binnendienst een eigen portefeuille en ligt de nadruk op het verder uitbouwen van deze portefeuille. Met jouw persoonlijke benadering en deskundigheid weet je wat er speelt bij je klanten en weet je waar de risico’s liggen. Je adviseert hen over risico’s en informeert ze over de diensten die wij hen kunnen bieden. Zoals aangegeven is het uitbreiden van jouw portefeuille een belangrijk onderdeel van jouw functie. Door jouw persoonlijke en deskundige benadering, ondersteund door onze marketingstrategie, weet jij aan tafel te komen bij potentiële klanten en weet hen te overtuigen waarom zij naar ons moeten overstappen.

Wie ben jij?                                                                                          

Jij bent een ervaren gesprekspartner met de juiste deskundigheid op het gebied van risicomanagement en zakelijke schadeverzekeringen en die graag als buitendienst aan de slag wil.  Je beschikt over HBO werk- en denkniveau en je bent in het bezit van de diploma’s Wft basis, Wft schade en Wft inkomen. Bij voorkeur heb je goede kennis van employee benefits of ben je bereid je dit verder eigen te maken. 

Je herkent jezelf in onze kernwaarden: persoonlijk, ondernemend, betrouwbaar en deskundig. Je wilt om die reden samen met ons de markt voor je winnen.

Wat bieden wij jou?

 • Een functie voor 32-40 uur per week. Het aantal uren is in nader overleg te bepalen;
 • Een uitdagende baan met veel verantwoordelijkheden in een groeiende en resultaatgerichte organisatie;
 • Een marktconform salaris;
 • Een uitstekende pensioenregeling;
 • 26 vakantiedagen (o.b.v. een fulltime dienstverband) en tijd om deze ook daadwerkelijk op te nemen;
 • Personeelskorting bij het afsluiten van je eigen verzekeringen;
 • Ruimte voor nieuwe initiatieven en ideeën;
 • Uitgebreide opleidingsmogelijkheden;
 •  Wij geloven in de ontwikkeling van onze medewerkers en je krijgt dan ook voldoende ontwikkelings- en opleidingsmogelijkheden;
 • Een goede werksfeer, welke wordt omgeschreven als: transparant, informeel, hard werken maar humor én gezelligheid op z’n tijd;
 • Actieve en gezellige personeelsfeesten.

Ben je enthousiast geworden?

Ben je enthousiast geworden en wil je samen met ons de markt voor je winnen? Solliciteer dan nu voor deze functie middels de knop ‘Solliciteren’ en stuur ons jouw CV en een krachtige motivatie. Neem voor meer informatie contact op met Alwin Aaldering of Jurgen Jansen op telefoonnummer 0316-531946. Wie weet zien wij elkaar binnenkort!

 

Ps. Ga je bij ons werken? Dan voeren wij een pre-employmentscreening uit. Dit betekent dat wij onder andere een verklaring omtrent goed gedrag (VOG) van je vragen.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

 

Meer weten?
Meer weten?

Twijfel je nog of wij iets voor elkaar kunnen betekenen of heb je nog andere vragen? Neem dan gerust contact met ons op. We komen graag met jou in contact!

Lienke Wolters
Human Resources
hrm@heilbron.nl